Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Miejscowość

Cena

-

 

 

powrót do listy ofert deweloperskichOsiedle Cypryjskie

Koszalin, CypryjskaMiejscowość

szczegóły inwestycji

Miesiąc oddaniaSierpień
Rok oddania2017
Liczba budynków1
Liczba lokali60

zalety inwestycji

Winda w nieruchomościTAK

najbliższa okolica

Nowy etap!
Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Ty nic NIE PŁACISZ!!!! Wybierzemy dla Ciebie odpowiednią nieruchomość, ponadto pomożemy Ci w załatwianiu formalności i negocjacjach cenowych.
Budynek posiada 2 windy, jest starannie wykończony, otoczenie zagospodarowane.
Budynek posiada bardzo wysoki standard wykonania ze względu na konieczność spełnienia szeregu warunków, zarówno na etapie projektowania, jak wykonania. Odbiór budynku poprzedzają szczegółowe kontrole jakości wykonania, testy szczelności, badania termowizyjne itp.Mieszkania oddawane są w standardzie deweloperskim.

Cena miejsca postojowego w hali garażowej - 25.000,- zł, komórka lokatorska - 4.000,- zł/m2, zewnętrzne miejsce postojowe do wyłącznego korzystania - 7.000,- zł. Zakup z miejscem postojowym w hali garażowej lub zewnętrznym miejscem parkingowym. Bardzo dobra lokalizacja, osiedle położone na wzgórzu, z pięknym widokiem na morze i jez. Jamno. Zaplanowano zielone otoczenie budynku i plac zabaw dla dzieci.

Inwestycja zakończona.

Budynek energooszczędny, spełniający wymagania Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (sprawdź www.nfosigw.gov.pl).

Energooszczędność w tym wypadku oznacza, że wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię wynosi 40 EUco/m2, wobec przeciętnych 100EUco/m2 w zwykłych budynkach. Oznacza to zmniejszenie kosztów ogrzewania o ponad połowę. Budynek jest wyposażony w instalację wentylacyjną i rekuperację (ciepło uzyskane z wydmuchiwanego powietrza ogrzewa powietrze dochodzące z zewnątrz). Dodatkowa korzyść to zawsze świeże powietrze dzięki nieustającej wymianie.
Więcej informacji w biurze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.