Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Miejscowość

Cena

-

 

 

powrót do listy ofert deweloperskichOsiedle Kolorowe Nowe Bielice

Nowe Bielice, Nowe BieliceMiejscowość

szczegóły inwestycji

Miesiąc oddaniaCzerwiec
Rok oddania2018
Liczba budynków25

zalety inwestycji

najbliższa okolica

I etap inwestycji 25 budynków w zabudowie szeregowej połączonych garażami.
Domy są oddawane w standardzie deweloperskim, który zawiera instalacje ogrzewania podłogowego firmy Tece wraz z piecem 2-funkcyjnym 24kw oraz dodatkowym 120 litrowym zasobnikiem na ciepłą wodę firmy DeDietrich,
stolarka okienna 5-komorowa Veka wraz z panoramicznym oknem przesuwnym psk-z.
W standardzie jest również rozprowadzona instalacja alarmowa wraz z zewn. sygnalizatorem na fasadzie budynku, instalacjacja internetowa oraz inst. RTV w każdym pokoju wraz z antena SAT i analogowa na dachu budynku.

Nowoczesne markowe drzwi wejściowe z andaba i przeszkleniami dodają uroku budynkowi, a uruchamiana na pilota brama garażowa firmy Wiśniowski wraz z drzwiami do ogrodu tej samej marki, zapewnia funkcjonalność i komfort mieszkańców.

Wnętrze budynku to praktyczne i ustawne pomieszczenia wraz z garderoba na piętrze i przestronna jasna łazienka na parterze i piętrze budynku.

Tynki wewnętrzne i sufity podwieszane wykonane zostały z materiału firmy Knauf, poddasze ocieplone wełna skalna 25cm firmy Rockwool.
Fasada ocieplona styropianem o gr 18 cm. Tynk silikatowo-sylikonowy Ceresit barwiony w masie i kładziony metoda natryskowa.

Wszystkie prace, począwszy od ław budynku, a skończywszy na fasadzie budynku wykonywali sprawdzeni przez nas od lat wykonawcy, którzy spełniają tak ważne warunki jak fachowości, jakość i uczciwość wykonania.

Całe osiedle będzie całkowicie ogrodzone, a wjazd na nie odbywać się będzie przez bramę na pilota.
Ciągi piesze oraz droga wewnętrzna wykonane będą z kostki betonowej. Osiedlowy plac zabaw dopełni całości. Do Centrum 4,5km,do granic Koszalina 1,3km. Droga rowerowa przy osiedlu .Przystanek autobusowy 5m od wjazdu do osiedla.
Cena jest ceną brutto, zawiera podatek VAT, a kupujący jest zwolniony z podatku PCC 2%.
Oddanie do użytku nastąpi do końca czerwca 2018r.