Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Miejscowość

Cena

-

 

 

powrót do listy ofert deweloperskichOsiedle Norweskie

Koszalin, BryzyMiejscowość

szczegóły inwestycji

Rok oddania2017
Liczba budynków2

zalety inwestycji

WideofonTAK
OgrodzenieTAK

najbliższa okolica

JESTEŚMY ZEWNĘTRZNYM BIUREM SPRZEDAŻY DEWELOPERA, CENY U NAS SĄ IDENTYCZNE, JAK U DEWELOPERA, DZIAŁAMY NA JEGO ZLECENIE. TAK WIĘC TY NIC NAM NIE PŁACISZ, A MY POMOŻEMY CI W CAŁYM PROCESIE ZAKUPU.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Prezentujemy gotowe domy do sprzedaży, oddane w standardzie deweloperskim.

Domy o nazwie projektowej ALESUND i OSLO zaprojektowane został dla niedużej oraz lubiącej przestrzeń rodziny, składa się z II kondygnacji.

Teren całego osiedla w pełni ogrodzony, zamknięty. Domy posadowione są na działkach o powierzchni: 648m2 oraz 799m2 z w pełni zagospodarowanym i dobrze utrzymanym terenem zielonym wokoło domu oraz co bardzo ważne z już wykonanym bardzo starannie podjazdem do nieruchomości i już w pełni wykończoną wewnętrzną drogą osiedlową. Wjazd na teren osiedla przez bramę na pilota.

Wszystkie pomieszczenia w domu są bardzo dobrze doświetlone, dom posiada bardzo ciepłą i przyjemną w całości wykończoną elementami drewna elewację. Nowy właściciel musi tylko i wyłącznie zająć się wykończeniem domu w środku, ale to już sama przyjemność.

LOKALIZACJA:

Osiedle Norweskie to jedyny w swoim rodzaju i unikalny w naszym regionie projekt, skierowany do wszystkich szukających harmonii, by żyć w zgodzie z naturą, w spokojnym i uporządkowanym zakątku miasta. Z dzielnicy Jamno do centrum miasta tylko 10 minut !!!

Docelowo na osiedlu powstanie 48 domów wolnostojących. W ramach osiedla całkowicie zagospodarowane są części wspólne jak droga wewnętrzna, chodniki, mała architektura czy zieleń. Inwestycja jest w całości ogrodzona oraz wyposażona w system wideo-domofonowy.

WAŻNE INFORMACJE:

Kupujący nie ponoszą 2% podatku PCC przy nabyciu tej nieruchomości oraz nie ponoszą kosztów wynagrodzenia dla naszej agencji !!!

Zupełnie bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Zadzwoń do nas !

ZAPRASZAMY !!!