Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Miejscowość

Cena

-

 

 

powrót do listy ofert deweloperskichFranciszkańska etap II

Koszalin, Miejscowość

od 428 543 zł do 573 408Cena

od 6 400 zł do 6 600Cena za m2

od 3 do 4 Liczba pokoi

od 67 do 87 Pow. całkowita

od 1 do 2 Piętro

nieGaraż

tak/nieTaras

tak/nieBalkon

nieKlimatyzacja

szczegóły inwestycji

WojewództwoZachodniopomorskie
PowiatKoszalin
GminaKoszalin
MiejscowośćKoszalin
Dzielnica - osiedle/ Franciszkańska
Etap pracw trakcie budowy
Miesiąc oddaniaPaździernik
Rok oddania2021
Liczba budynków2
Liczba lokali47

zalety inwestycji

InternetTAK
Winda w nieruchomościTAK
OgrodzenieTAK

najbliższa okolica

Plac zabawTAK

Lista ofert w wybranej inwestycji

StatusPow. całkowitaLiczba pokoiTyp kuchniBalkonPiętroCena za m2Cena
AKTUALNA
WIĘCEJ INFORMACJI
67 m2 3 Aneks kuchenny JEST 2 6 600 zł 441 935 zł
AKTUALNA
WIĘCEJ INFORMACJI
67 m2 3 Aneks kuchenny JEST 1 6 600 zł 441 935 zł
AKTUALNA
WIĘCEJ INFORMACJI
87 m2 3 Aneks kuchenny 0 6 400 zł 556 032 zł
AKTUALNA
WIĘCEJ INFORMACJI
76 m2 4 Aneks kuchenny 0 6 400 zł 486 912 zł
AKTUALNA
WIĘCEJ INFORMACJI
67 m2 3 Aneks kuchenny 0 6 400 zł 428 543 zł
AKTUALNA
WIĘCEJ INFORMACJI
87 m2 3 Aneks kuchenny JEST 1 6 600 zł 573 408 zł
Nowa oferta mieszkań w Koszalinie – OSIEDLE FRANCISZKAŃSKA

Prezentujemy najnowszą ofertę mieszkań deweloperskich w Koszalinie, drugi etap inwestycji przy ul. Franciszkańskiej. Mieszkania buduje uznany na rynku deweloper.

Ceny u nas są identyczne, jak ceny u samego dewelopera. Jesteśmy z Tobą w całym procesie nabycia mieszkania.

`Franciszkańska` to będzie kolejne piękne osiedle przyciągające klimatem i przytulnością, dające komfort jego mieszkańcom i poczucie przynależności do tego miejsca. Będzie to budownictwo wielorodzinne, ale ze stosunkowo niską zabudową nawiązującą do znajdującej się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. W centralnej części przyszłego osiedla zaplanowany jest duży obszar rekreacyjny, idealny dla aktywnego spędzania czasu z całą rodziną. Cały teren będzie w przyszłości elegancko ogrodzony, a wjazd będą mieli wyłącznie mieszkańcy.

Doskonałe położenie wśród zieleni, świetna komunikacja, infrastruktura zapewniająca wszystko, co potrzebne do życia. Osiedle będzie powstawało etapowo na końcu ulicy Franciszkańskiej u zbiegu z ulicą Krańcową. Przyszli mieszkańcy znajdą się w wygodnej sytuacji, jeśli chodzi o kwestie komunikacyjne. Można dotrzeć z tego miejsca szybko i wygodnie w dowolny punkt Koszalina, jak również szybko wyjechać z miasta w dowolnym kierunku. Dzięki już istniejącym budynkom i elementom starej zieleni odgłosy ruchu samochodów będą tłumione. W pobliżu osiedla znajdują się sklepy, apteka, kwiaciarnie, przedszkole, szkoła, przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja paliw.

Na całym osiedlu powstanie ok. 350 mieszkań, od małych do 40 m2, każde z balkonem bądź tarasem.

Każda klatka będzie wyposażona w cichobieżną windę z poziomu garaży. Pod budynkiem 2A i 3B planowana jest hala garażowa. Lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim.


Zakończenie budowy budynków 2A i 3B planowane jest na koniec października 2021r.


Procedura zakupu:

Po wybraniu odpowiedniej oferty i uzgodnieniu warunków, podpisywana jest umowa deweloperska u notariusza, w której określone są szczegóły - terminy i wysokości wpłat na konto powiernicze zgodne z harmonogramem prac, termin zakończenia inwestycji i inne informacje. Umowa deweloperska stanowi konieczny załącznik do wniosku kredytowego.

Po zakończeniu inwestycji i odbioru budynku podpisywana jest umowa sprzedaży lokalu. Przekazanie kluczy następuje po zapłacie całej ceny.

Nabywca jest zobowiązany do zakupu miejsca postojowego w garażu, lub miejsca postojowego zewnętrznego oraz komórki lokatorskiej.

Miejsce postojowe w hali garażowej - 30.000 zł, zewnętrzne miejsce postojowe - 10.000 zł, komórki lokatorskie w hali garażowej w cenie 3.000 zł/m2, komórki na kondygnacjach 4000 zł/m2.

Wszystkie ceny są cenami brutto, a więc nabywca jest zwolniony z podatku PCC 2%.Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.

ZAPRASZAMY.