Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Hallera w Koszalinie.
Powierzchnia mieszkania to 30,90m², na którą składają się: nowocześnie urządzony aneks kuchenny, salon z wyjściem na duży balkon, sypialnia oraz łazienka. Wszysko wykończone jest wysokiej jakości materiałami, w modnych jasnych i przyjemnych dla oka kolorach. Wystawa okienna południowo - wschodnia.
Mieszkanie w pełni wyposażone. Zabudowa kuchenna wraz ze sprzetem agd, meble w salonie i w sypialni oraz pralka w łazience - wszystko w cenie mieszkania. Mieszkanie idealne na start lub jako inwestycja.
Ogólnodostępne miejsca do parkowania.
Opłaty.
Czynsz do wspólnoty wynosi około 320zł, w tym miedzy innymi zawarta jest zaliczka na centralne ogrzewanie, zaliczka na wodę, fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych. Dodatkowo płatna jest tylko energia elektryczna, płatna według indywidualnego zużycia. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.
Lokalizacja.
Ulica Hallera to poszukiwany przez kupujacych adres w Koszalinie. Nowe budownictwo, dobra komunikacja z pozostałą częścią miasta, bliskość Wodnej Doliny czy galerii handlowej Forum - wszysko to czyni lokalizację niezwykle atrakcyjną.
Jeżeli zainteresowała Ciebie ta oferta - zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej.
ZAPRASZAMY.
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
Zapytaj o ofertę
Aktualnie w notesie nie znajduje się żadna oferta.