Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Miejscowość

Cena

-

 

 

powrót do listy ofert deweloperskichHallera

Koszalin, HalleraMiejscowość

od 428 175 zł do 477 300Cena

od 7 500 zł do 7 500Cena za m2

od 3 do 3 Liczba pokoi

od 57 do 64 Pow. całkowita

od 2 do 2 Piętro

nieGaraż

tak/nieTaras

tak/nieBalkon

nieKlimatyzacja

szczegóły inwestycji

WojewództwoZachodniopomorskie
PowiatKoszalin
GminaKoszalin
MiejscowośćKoszalin
Dzielnica - osiedle/ Hallera
UlicaHallera
Etap pracw trakcie budowy
Planowany koniec prac [miesiąc]Lipiec
Planowany koniec prac [rok]2022
Liczba budynków3
Liczba lokali180

zalety inwestycji

najbliższa okolica

Lista ofert w wybranej inwestycji

StatusPow. całkowitaLiczba pokoiTyp kuchniBalkonPiętroCena za m2Cena
AKTUALNA
WIĘCEJ INFORMACJI
57 m2 3 Aneks kuchenny 0 7 500 zł 428 175 zł
AKTUALNA
WIĘCEJ INFORMACJI
64 m2 3 Aneks kuchenny JEST 2 7 500 zł 477 300 zł
Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie.

Wybierzemy dla Ciebie odpowiednią nieruchomość, ponadto pomożemy Ci w załatwianiu formalności i negocjacjach cenowych.Lokale oddawane są w tzw. standardzie deweloperskim, co oznacza, że w mieszkaniu są tynki wewnętrzne, wylane podłogi, parapety, instalacja c.o. z grzejnikami, bez białego montażu.


OPIS INWESTYCJI:


Najnowsza inwestycja na Osiedlu Hallera liczy 180 lokali mieszkalnych, od małych 2-pokojowych o pow.32,75 m2 do 4-pokojowych o pow.93 m2, wybudowanych przez przez uznanego koszalińskiego dewelopera.

Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a mieszkania na parterze balkony lub duże i wygodne tarasy. Budynek posiada miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przed budynkiem, a w każdej klatce jest winda osobowa.

Dodatkowym udogodnieniem jest rozmieszczenie komórek lokatorskich na tym samym poziomie, na którym znajdują się poszczególne mieszkania.


LOKALIZACJA:

Z osiedla jest bardzo dogodny dojazd do centrum miasta, w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, galeria handlowa, apteka, tereny rekreacyjne "Wodna Dolina".W pobliżu osiedla znajduje się infrastruktura zachęcająca do aktywnego wypoczynku oraz ścieżki rowerowe prowadzące do centrum miasta lub nad morze.


CENY:

Ceny komórek lokatorskich – 4 000 zł/m2, miejsca postojowe w garażu podziemnym – 32.000. Powierzchnie komórek od 2,20 m2 do 2,95 m2. Podane ceny są cenami brutto, zawierają podatek VAT, a kupujący jest zwolniony z podatku PCC 2%. Zakup mieszkania obowiązkowo z komórką lokatorską i miejscem postojowym.

Procedura zakupu:
Po wybraniu oferty można zarezerwować bezpłatnie wybrane mieszkanie. Po ustaleniu warunków, podpisywana jest u notariusza umowa deweleperska, w której będą zawarte terminy wykonanych etapów prac przez dewelopera oraz terminy wpłat poszczególnych transz, a także termin przekazania kluczy. Umowa deweloperska jest niezbędna do złożenia wniosku kredytowego. Po zakończeniu budowy i wpłacie należności za lokal, odbędzie się umowa sprzedaży u notariusza oraz przekazanie lokalu na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego.


Termin realizacji: 31.07.2022r