Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Miejscowość

Cena

-

 

 

Dlaczego z nami


Masz zamiar sprzedać dorobek życia? Mieszkanie, dom, inną nieruchomość?

Oglądasz ogłoszenia w internecie. Porównujesz swoją nieruchomość do setki innych ofert, dodajesz jeszcze górkę na negocjacje i dajesz swoje ogłoszenie.

Otrzymujesz mnóstwo telefonów od biur nieruchomości, od innych sprzedających chcących porównać cenę, pokazujesz swoje królestwo o różnych porach dnia, bo akurat zainteresowany był w okolicy. Nie wiesz, kogo wpuszczasz do domu. I nic.

Jak tego uniknąć? To proste - powierzyć to zadanie ludziom z doświadczeniem!

Pomyśl o tym, ile możesz zaoszczędzić czasu i nerwów zlecając nam współpracę. Zastanów się również, czy nie warto mieć przy sobie osobę z doświadczeniem, która zadba o to, abyś na każdym etapie kupna czuł się bezpiecznie!

A może szukasz mieszkania/domu/działki lub innej nieruchomości?

Ale nie wiesz jak się do tego zabrać, lub może jesteś osobą zapracowaną i nie masz czasu przeglądać gazet, stron internetowych różnych biur nieruchomości i innych portali zawierających informacje o nieruchomościach?

Czy wiesz jakie dokumenty sprawdzić?

Czy masz czas stać w kolejkach w urzędach? Biegać z dokumentami do notariusza, banku? Wydaje Ci się, że przekazanie mieszkania jest  takie proste? Nasi wykwalifikowani i doświadczeni doradcy przygotują wszystko za Ciebie: skompletują niezbędne dokumenty oraz zorganizują  całą transakcję.

Nasz priorytet: bezpieczeństwo transakcji.

Przed transakcją zawsze weryfikujemy i sprawdzamy stan prawny nieruchomości: ewentualne hipoteki, roszczenia komornicze, zadłużenia i inne ograniczenia ciążące na nieruchomości. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i porządkujemy dokumentację przed umową kupna - sprzedaży, aby obie strony umowy były bezpieczne.

Mamy do dyspozycji oferty z 22 biur w Koszalinie, z którymi współpracujemy, do których oczywiście trafi również Twoja oferta, a prowizję płacisz w jednym biurze.

Jesteśmy profesjonalistami, jednym z najstarszych biur nieruchomości w  Koszalinie. Zaczęliśmy od utworzenia firmy NORD w 1991 roku. Przeprowadziliśmy ok. 5000 transakcji na rynku mieszkaniowym!

Jesteśmy członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (ZSPON) www.zspon.pl , które z kolei jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN) www.pfrn.pl . Dzięki temu mamy stały dostęp do szkoleń i warsztatów, które nam pozwalają być coraz lepszymi i skuteczniejszymi pośrednikami.

Zaufaj najlepszym!