Typ nieruchomości

Rodzaj transakcji

Miejscowość

Cena

-

 

 

Nasz zespół

 


 

 

Barbara Urbanowicz - właściciel        tel. 508 359 630        e-mail: b.urbanowicz@ucn.pl

(licencja państwowa nr 389) ? 25 lat praktyki w zawodzie pośrednika w obrocie nieruchomościami - założycielka firmy NORD-Nieruchomości (w 1991r). Wieloletni prezes Stowarzyszenia Środkowopomorskiego Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. Laureatka wielu prestiżowych nagród, m.in. "Złotej Odznaki Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości", odznaczenia "Zasłużony dla Budownictwa" przyznanego przez Ministra Transportu i Budownictwa w 2005 roku, dwukrotnie statuetki "Kazimierza" (nagroda Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) za wybitne osiągnięcia dla rynku nieruchomości w Polsce, złotej nagrody z okazji X-lecia Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i wielu innych.

 

 


 

Grzegorz Urbanowicz - właściciel        tel. 608 454 945        e-mail: g.urbanowicz@ucn.pl

Licencja zawodowa wydana przez UMiRM nr 1886. W latach 1996 - 2006 praca w firmie NORD-Nieruchomości. Absolwent podyplomowego studium WYCENA NIERUCHOMOŚCI na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej. Wieloletni członek Komisji Międzynarodowej przy Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Stałe podnoszenie kwalifikacji poparte wieloma szkoleniami i kursami. Członek Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (ZSPON). Specjalizacja: DZIAŁKI, OBIEKTY PRZEMYSŁOWE i NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE.

 

 


 

Małgorzata Urbanowicz - właściciel        tel. 602 289 101        e-mail: m.urbanowicz@ucn.pl

Zdobyte wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami na rynku nieruchomości oraz dokładność i zaangażowanie pozwala skutecznie realizować powierzone mi zlecenia kupna - sprzedaży nieruchomości. Kilkunastoletni staż pracy w kancelariach notarialnych ugruntował moją wiedzę z zakresu prawa i obrotu nieruchomościami.

 

 

 

 


 

Kamila Janowicz - doradca klienta        tel. 664 981 098        e-mail: k.janowicz@ucn.pl

Specjalizacja: sprzedaż mieszkań i domów. Wysoka skuteczność w sprzedaży mieszkań opierająca się na znajomości wtórnego oraz deweloperskiego rynku mieszkaniowego.

 

 

 

 

 


 

Andrzej Majewski - doradca klienta        tel. 888 153 031        e-mail: a.majewski@ucn.pl

Licencja zawodowa wydana przez Polską Federację Rynku Nieruchomości nr 23349. Magister ekonomii o specjalności rynek nieruchomości. Orientacja na klienta i przedsiębiorczość to cechy, dzięki którym osiąga sukcesy w przeprowadzaniu transakcji.

 

 

 


 


 

Hanna Gałkowska - doradca klienta        tel. 733 690 067       e-mail: h.galkowska@ucn.pl

Specjalizacja w sprzedaży mieszkań oraz domów pochodzących z rynku pierwotnego oraz wtórnego.